Ozonowanie hoteli
Ozonowanie pomieszczen | Wynajem ozonatorow pomieszczen | Usuwanie zapachow

Ozonowanie hoteli

Ozonowanie hoteli, domów wczasowych i pensjonatów

Branża hotelarska jest jednym z najczęstszych użytkowników usługi ozonowania. Mimo wyraźnych zakazów palenia goście hotelowi często nie mogą oprzeć się chęci zapalenia papierosa poza specjalnie wyznaczoną strefą. Zapach ten, łatwo wyczuwalny przez osoby niepalące musi zostać szybko i skutecznie usunięty. Ozon jest tanim i bezinwazyjnym sposobem na pozbycie się problemu dymu tytoniowego.

Dzięki wydajnym ozonatorom jesteśmy w stanie przystąpić do szybkiego usunięcia dymu papierosów i dezynfekcji pokoi hotelowych. Zapewni to ciągłość pracy i możliwość przyjęcia kolejnych gości. Jest to szczególnie ważne w szczycie sezonu, przy pełnej obsadzie miejsc hotelowych.

Ozonowanie restauracji, lodówek i chłodni

Ważnym zastosowaniem ozonu są również kuchnie oraz lodówki i chłodnie. Dzięki właściwościom silnego utleniacza, ozon oddziałuje na wszystkie organizmy żywe takie jak roztocza, grzyby, owady, gryzonie powodując ich całkowitą eliminację. Ozonowanie pozwala więc nie tylko usunąć zapachy i odświeżyć powietrze ale również usunąć drobnoustroje i mikroorganizmy.